FOTO AKCE KRESLÍŘŮ HUMORU

ZPĚT
STRÁŽ POD RALSKEM | VIZOVICE | CHOŘOVICE | JABLONNÉ POD JEŠTĚDÍ . 2003 . 2004 | OFFROAD | RYNOLTICE | HAMR NA JEZEŘE

JABLONNÉ POD JEŠTĚDEM 2004

MALÉ DOLAĎOVÁNÍ ZVUKOVÉ APARATŮRY... POZOR...ZAČÍNÁME! POŘADATEL p.MIROSLAV ŠTICHA V AKCI ZÁJEM O OBRÁZKY BYL VELKÝ JAK Z ŘAD DĚTÍ, TAK I ZDOSPĚLÝCH...
KRESLENÍ NAŽIVO... KRESLÍŘ NESMÍ MÍT ŽÍZEŇ...ČÍŠNÍKU,JEŠTĚ PĚT PIV... PREZENTACE KR.HUMORU I NA POČÍTAČI CHVILKA ZAMYŠLENÍ... p.ŠTICHA
ČEKÁNÍ NA OBRÁZEK... VESELÁ A POHODOVÁ ATMOSFÉRA... NAŠEL SE I ČAS NA VÝMĚNU ZKUŠENOSTÍ PŘÁNÍ DĚTÍ BYLA RŮZNÁ
VŠUDE SE NĚCO DĚLO...A FOTOGRAF JEN CVAKAL A CVAKAL... VŠUDE SE NĚCO DĚLO...A FOTOGRAF JEN CVAKAL A CVAKAL... VŠUDE SE NĚCO DĚLO...A FOTOGRAF JEN CVAKAL A CVAKAL... KONCENTRACE,SOUSTŘEDĚNÍ A ZAMYŠLENÍ I TO PATŘÍ KE KR.HUMORU.
KONCENTRACE,SOUSTŘEDĚNÍ A ZAMYŠLENÍ I TO PATŘÍ KE KR.HUMORU. KONCENTRACE,SOUSTŘEDĚNÍ A ZAMYŠLENÍ I TO PATŘÍ KE KR.HUMORU. KONCENTRACE,SOUSTŘEDĚNÍ A ZAMYŠLENÍ I TO PATŘÍ KE KR.HUMORU. KRESLÍŘI TO MAJÍ V RUCE
KDO VÍ...TŘEBA Z TOHO KLUKA BUDE TAKY JEDNOU UMĚLEC... VÝSTAVA KRESLENÉHO HUMORU VÝSTAVA KRESLENÉHO HUMORU VÝSTAVA KR.HUMORU SPOJENA S DRAŽBOU ORIGINÁLŮ.
VÝSTAVA KR.HUMORU SPOJENA S DRAŽBOU ORIGINÁLŮ. VÝSTAVA KR.HUMORU SPOJENA S DRAŽBOU ORIGINÁLŮ. VÝSTAVA KR.HUMORU SPOJENA S DRAŽBOU ORIGINÁLŮ. VÝSTAVA KR.HUMORU SPOJENA S DRAŽBOU ORIGINÁLŮ.
VÝSTAVA KR.HUMORU SPOJENA S DRAŽBOU ORIGINÁLŮ. CENY A CELKOVÉ VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE. CENY A CELKOVÉ VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE. CENY A CELKOVÉ VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE.
VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ A PŘEDÁNÍ VĚCNÝCH CEN DĚTEM. VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ A PŘEDÁNÍ VĚCNÝCH CEN DĚTEM. VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ A PŘEDÁNÍ VĚCNÝCH CEN DĚTEM. VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ A PŘEDÁNÍ VĚCNÝCH CEN DĚTEM.